Red line

Monte Rosa 17.03.18-24.03.18

799.00 €

Suusakeskuse üldinfo

Monterosa SKI

Ümbritsetuna suursugustest ja võimsatest, merepinnast üle 4000 meetrini kõrguvatest tippudest, pakub Aosta org ja Monte Rosa mäemassiiv oma mitmete kõrval-orgudega suurepärase kulissi Itaalia mitmetele esmaklassilistele suusakeskustele. Monte Rosa ehk tõlkes roosa mägi pakub suurepärast looduslikku vaatepilti, seda eriti koidikul ning päikeseloojangul kui kogu mäestik justkui roosa looriga kattub.
Monte Rosa suusakeskuse mäed pakuvad laskumisi väga erinevatele tasemetele. MonterosaSKI suusakeskus paikneb kolme oru mäe nõlvadel ühendades omavahel Alagna, Gressoney ja Champoluci külad. Nõudlikumad laskumised pakuvad pinget proffidele ning freeride fännidele, samuti leidub laskumisi algajatele ning lastelegi. Mainimata ei saa jätta ka suurepäraseid murdmaasuusatamise võimalusi Gressoneys ja Champolucis. Lumelauduritele pakub kahtlemata huvi lumelauakrossirada Gressoneys. Laskumised, mis ahvatlevad suisa 2000 meetrise kõrguste vahega, on väljakutseks tõelistele fännidele. Terves suusakeskuses on laskumised ja suunad väga hästi märgistatud ja kergesti arusaadavad. Monterosa SKI suusakeskus on varustatud ka kaasaegse kunstlume tootmise süsteemiga ning vajadusel on võimalik 170 km laskumisi katta tehislumega. Tõsi – tänu oma suhtelisele kõrgusele seda peaaegu vaja pole läinudki, pigem ollakse valmis selleks, et suusahooaeg võimalikult pikalt kestaks. Kahtlemata on Monterosa SKI ka itaallaste endi üks lemmikumaid suusakuurorte, sest nädalavahetuseti koguneb siia tihti lõbus ja meeleolukas kohalike suusafännide seltskond.Külad, mis suusakeskuse orgudes paiknevad, on vaatamata viimasel kolmel kümnendil siin väljaarendatud moodsale talikuurortile siiski oma autentsuse säilitanud ja tunnevad uhkust oma ajaloo ning traditsioonide üle. Gressoney La Trinité rustikaalne küla paikneb Monterosa suusakeskuse kolmest orust keskmises. Olles suvel pigem unine ja ajas peatunud rahulik paigake, talvel elanike ja külastajate arv mitmekordistub ning Gressoney La Trinité muutub talveperioodil mõnusaks suusakülaks, kus kõik keerleb ümber mägede ja lume. Kui mitmed hubased ja lihtsad mägirestoranid hoolitsevad päevaste puhkehetkede ja kehakinnituse eest, siis õhtul leiab külast lisaks hotelli restoranile nii mõnegi hubase söögikoha (kuigi valdavalt on restoranid hotellide juures) ning veinibaari. Alpidele omane apres-ski siinkandis küll puudub. Külas on olemas väike toidupood ja mõned spordipoed. Meie valitud majutus on oru ülemises osas, väikses 1820 m ümp asuvas Stafali külas, et olla tõstukite ja radade läheduses. Suusareis Itaaliasse!
Booking icon

Broneeri online

Services icon

LisakuludLisatasu eest võimalik:
* Tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks al. 18,87 € (täiskasvanud 19-64 a. ja lapsed 0-18 a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse – küsige lisainfot büroost (lisainfo reisikindlustuse kohta).
* Suusapagas on võimalik lennule tellida lisatasu eest, hind 40 €/ 10 kg.
Suusapagasite arv lennul limiteeritud, seega palume suusapagasi ette tellida.

Suusakeskus arvudes
MONTEROSA SKI 1200-3275 m

Kokku 180 km radu, nendest
siniseid 50 km
punaseid 116 km
musti 14 km
Tõstukid:
7 ankurtõstukit
16 tooltõstukit
8 gondlit

Suusakeskuse kodulehega saate tutvuda siin: www.monterosa-ski.com
Suusakeskuse kaardi vaatamiseks kliki siia->

Plussid-miinused

+ Huvitavad laskumised, rajad igale tasemele
+ Lumegarantii tänu kõrgusele
+ Radadest 97 % on kaetud lumemasinatega
+ Väherahvastatud laskumised ja kaunid loodusvaated
+ Suurepärased off piste ja heli-ski võimalused nii ekspertidele kui ka kesktasemel sõitjaile
+ Itaaliapärane elu-olu ja söögid-joogid
– Tagasihoidlik after-ski
– Nädalavahetusel võib olla palju rahvast

Oluline teada

Äraantav pagas:

Reisijal on õigus kaasa võtta üks äraantav pagas kaaluga kuni 15 kg ja mille kolm mõõdet (laius + kõrgus + sügavus) ei tohi ületada 158 cm (nt 30x50x78 cm).

Käsipagas:

Reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku kaaluga kuni 8 kg, mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm. Lisaks võib võtta ühe väikese isikliku eseme (käekott, arvutikott, fotoaparaat, vihmavari). Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.

Suusapagas:

Lisaks on Germalo Reiside klientidel võimalik TASUTA ära anda 1 suusakott reisija kohta. Ühes suusakotis võib olla 1 paar saapaid, 1 kiiver, 1 paar suuski ja keppe või lumelaud. Suusakotis ei tohi olla muid esemeid kui eelpoolt toodud, vastasel korral on lennufirmal õigus küsida lisatasu.
Palume broneerida suusapagasi vedu Germalo Reiside kontoris hiljemalt 1 kuu enne väljalendu.

Toitlustus lennul:

Hinnas sisaldub väike külm suupiste ja joogid.

Hotellitoad suusakuurortides tuleb ärasõidupäeval vabastada kell 10:00. Toapikendus ärasõiduni sõltub hotelli võimalustest. See tellitakse ja makstakse kohapeal.

Reisi hind sisaldab

* Lennupiletid lendudele Tallinn-Frankfurt-Genf ja Genf-frankfurt-Tallinn (Lufthansa liinilennud);
* Lendudel väike külm eine ja karastusjoogid;
* Lennujaamamaksud, käibemaks;
* Majutus vastavalt tellimusele;
* Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi;
* Reisijuhi teenus.

Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn