Red line

Cervinia 17.03.18-24.03.18

al. 1049 €

Suusakeskuse üldinfo

Cervinia suusaküla kuulsa Matterhorni (it.k. Monte Cervino) tipu ja mäemassiivi lõunanõlval on suurepärase asukoha ja imekaunite vaadetega ümbritsevatele üle neljatuhandestele mägedele. Koos üle harja, Šveitsis asuva Zermatti nõlvadega, mis on Cerviniaga ühendatud tõstukitesüsteemiga, pakub suusakeskus lõputut naudingut üle 250 kilomeetrit laskumistel.

Orus on kaks administratiivset keskust: Breuil-Cervinia (2050 ü.m.p.) ja Valtournenche (1524 ü.m.p.) ning mõlemast külast viivad gondeltõstukid üles mägedele. Valtournenche Cime Bianche ja Salette nõlvadel asuvad laskumised toovad suusatajad mägedest külasse läbi kaunite männimetsade ning see piirkond on hinnatud just halvema nähtavusega suusapäevadel. Väga mõnus ja ülipikk on laskumine Plateau Rosalt Valtournenche’i külasse, mis oma 20 kilomeetri ja 2000 kõrgusemeetriga on vahva väljakutse kõigile!

Uue, futuristliku disaini ja avarate vaadetega suusatõstukiga on Cervinia suusakülast kiiresti võimalik tõusta üles mägedesse nii, et saab otse laskuda Zermatti nõlvadele. Cerviniat iseloomustavad laiad hästihooldatud nõlvad ning pea kunagi ei ole nõlvad ülerahvastatud, nagu seda aeg-ajalt Austria suusakeskustes ette võib tulla. Heites pilgu Cervinia külast mägede poole, võib üldistavalt öelda, et Cervinia parempoolsed Plan Maison nõlvad on kergemad ja rohkem algajatele, vasakpoolsed Plateau Rosa nõlvad pigem edasijõudnutele.

Cervinia õhtune apres-ski elu on rahulik. Peale suusapäeva kogunetakse veinibaaridesse arutama päevasündmusi mägedes ja õhtuseid plaane, samas leidub Cervinias siiski ka paar ärksamat tantsukohta. Soovijatele on Cervinias ka ujumishall.

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Plussid:

  • Suurepärane suusapiirkond nii Itaalia kui ka Šveitsi poolel
  • Suurepärane Zermatt
  • Laiad laskumised
  • Väga kõrgel asuv keskus annab lumegarantii
  • Praktiliselt olematud tõstukijärjekorrad
  • Suusakeskus sobib erineva tasemega suusatajatele

1624 m ü.m.p asuv ning 29 üle neljatuhande meetri kõrgusele küündivast mäetipust ümbritsetud autovaba Zermatt on Šveitsi lõunapoolseim ja ühtlasi üks kuulsamaid suusakeskusi. Esmakuulsuse pälvis Zermatt juba 1865. aastal kui inglane Edward Whymper oma meeskonnaga esimest korda üsna traagilisel moel vallutas Matterhorni tipu kaotades mägironimise käigus oma tiimist neli liiget. Aga juba 27 aastat varem oli siin avatud esimene võõrastemaja “Hotel Mont Chevrie” kolme külalisvoodiga. Täna leiame Zermattist juba umbes 120 hotelli ja 1800 apartementi.

Zermatti nõlvad pakuvad naudingut eelkõige heal tasemel suusatajatele ja lauduritele. Üle 60% laskumistest on kaetud ka tehislume tootmise süsteemiga. Kõrgemad rajad asuvad suisa liustikul. Ka gulinaarsetele naudigutele pööratakse suurt tähelepanu, sest laskumiste äärest võib leida üle 50 mägirestorani.


Hotell Grandes Murailles*** 1149 €

Valtournenche, majutus kaheses toas, hommikusöökidega

Hotell Grandes Murailles*** asub Cerviniast 8,5 km kaugusel Valtournenche’s. Valtournenche on hubase atmosfääriga vaikne küla, mille suusatõstukid on ühendatud kogu Cervinia-Zermatti tõstukisüsteemiga. Lähim suusatõstuk asub hotellist 1,3 km kaugusel. Hotell pakub tasuta transfeere suusatõstukite juurde ja tagasi ajavahemikus 08:00-10:00 ning 16:00-17:00.

Rustikaalse interjööriga hotelli kenades tubades on dušš/WC, tasuta WIFI, SAT-TV, föön. Enamikel tubadel on rõdu. Hotelli külaliste kasutada on ka väike spa, kus on soome- ja aurusaun. Lisatasu eest võimalik tellida spa teenuseid ja massaaži. Hommikul pakutakse buffet stiilis hommikusööki. Võimalus tellida õhtusöögid nädalaks lähedalasuvas restoranis.

www.hotelgmurailles.com


Hotell Perruquet** 1199 €

Cervinia keskus, majutus kaheses toas, hommikusöökidega

Hiljuti renoveeritud perehotell Perruquet** asub Cervinia keskuses jalakäijate tänaval. Renoveerimise käigus on säilitatud hubast Alpide stiili ning harmooniliselt on ühendatud kujunduses kivi ja puitu. Mugavad toad on varustatud vannitoa, telefoni ja Sat-TV’ga. Hotellis on ka baar ja kaminaga lounge. Hotellis on suusahoiuruum koos saapakuivatusrestiga. Hommikul pakutakse korralikku hommikusööki.

www.hotelperruquet.it


Hotell Tourist*** 1049 €

Valtournenche, majutus kaheses toas, hommiku- ja õhtusöökidega

Hotell Tourist*** asub Cerviniast 8,5 km kaugusel Valtournenche’s. Valtournenche on hubase atmosfääriga vaikne küla, mille suusatõstukid on ühendatud kogu Cervinia-Zermatti tõstukisüsteemiga. Lähim suusatõstuk asub hotellist u. 1,2 km kaugusel. Hotell pakub tasuta transfeere suusatõstukite juurde ajavahemikus 08:00-10:00 ning 16:00-17:00.

Klassikalises stiilis sisustatud tubades on dušš/WC, telefon, tasuta WIFI, SAT-TV, seif, föön. Enamus tubadel on rõdu. Hotelli külalistele on tasuta pääs Valtournenche’i ujulasse. Hommikul pakutakse buffet stiilis hommikusööki ning õhtuti õhtusööki valikmenüü alusel.

www.hotel-tourist.it


Reisi hind sisaldab:

* Lennupiletid lendudele Tallinn-Genf ja Genf-Tallinn (tellimuslennud);

* Lendudel väike külm eine ja karastusjoogid;

* Lennujaamamaksud, käibemaks;

* Majutus vastavalt tellimusele;

* Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi (200 km);

* Reisijuhi teenus.


 

Lend Kuupäev Lennu nr Väljalend Saabumine

Tallinn-Genf

17.03.2018

MYX531

16:00

18:00

Genf-Tallinn

24.03.2018

MYX532

19:00

23:00


Lennujaamas palume olla 2 tundi enne lennuki väljumist!

Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis teeninduspunktis, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.

Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!

Bussitransfeer Genfi lennujaam – Cervinia 200 km.

Lennuinfo:

Reis toimub tellimuslennuga, Tallinn-Genf-Tallinn.

Äraantav pagas:

Reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 15 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 32x84x56 cm. Kui kaks või enam reisijat reisivad ühe grupina (perekond) või kui nad registreerisid lennule koos, siis summeeritakse kontrollitud pagasi kaalupiirang, ent pagasi ühe ühiku kaal ei tohi siiski ületada 32 kg.

Käsipagas:

Reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ainult ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.

Eripagas:

Suusa- ja lauakotid on võimalik ette tellida vähemalt 1 kuu enne reisi algust. Eripagas kaaluga kuni 10 kg, hind 40 €.

Toitlustus lennul:

Hinnas on külm eine ja karastusjoogid. Pardamenüü alusel saab osta lisa.

Lennuki toitlustust on võimalik ette tellida hiljemalt 36 tundi enne väljalendu Airo Cateringi kodulehelt telli ->. Maksevahendina kehtivad Visa ja Mastercard krediitkaardid, tasuda saab ka arvega panga kaudu. Pangaülekandega tasudes palutakse Teil saata maksekinnitus meilile info@airo.ee.

Toitlustuse tellimuse sooritades ning tellimuse eest tasudes saadetakse Teile meilile Airo Cateringi poolt voucher, mis palutakse Teil välja trükkida ja lennule kaasa võtta.

Juhul kui soovite toidu tellimisel abi, pöörduge palun meie kontorisse ning aitame Teid meeleldi.


International Skipass: Cervinia, Valtournenche ja Zermatt

järgmise hooaja tõstukipiletite hinnad ei ole veel avalikud, siin eelmise hooaja hinnad:


Täiskasvanu

       Laps

Seenior/Juunior


5 päeva 248 € 174 € 219 €

6 päeva 289 € 202,50 €  255 €

Tõstukipilet kehtib kõikidel tõstukitel Cervinias, Valtournenches ja Zermattis. Võimalik on osta ka piletit, mis kehtib ainult Cervinias/Valtournenches ja soovi korral osta juurde 1 päev Zermattis.

Lapse hind kehtib lastele sündinud peale 31.10.2002.

Juuniori hind kehtib noortele sündinud peale 31.10.1998.

Lapsed sündinud peale 31.10.2008, olles koos vähemalt ühe vanemaga, saavad tasuta mäepileti.

Seeniori hind kehtib sündinud enne 31.05.1952. Sündinud enne 01.11.1936, saavad tasuta mäepileti.

Mäepiletite ostmiseks soovitame kaasa võtta sularaha.

Pileti hinnale lisandub kontaktivaba kaardi deposiidi tasu 5€, mis makstakse tagasi, tagastades rikkumata kaardi peale viimast suusapäeva.


Suusakeskus arvudes

Cervinia / Valtournenche

1524-3480 m ü.m.p

Zermatt

2939-3899 m ü.m.p.

Kokku 150 km laskumisi, nendest

Kokku 200 km laskumisi, nendest

siniseid 60 km
punaseid 125 km
musti 10 km

Pikim laskumine:

Piccolo Cervino – Gran Pista, 20 km
Kõrguste vahe 2300 m

Tõstukid:

8 ankurtõstukit
18 tooltõstukit
4 gondlit
siniseid  km
punaseid  km
musti  km

Tõstukid:

ankurtõstukit
tooltõstukit
gondlit

Mäekaardiga on võimalik tutvuda siin ->


ja suusakeskuse kodulehega siin ->


 

Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn