Red line

Konverentsi- ja seminariruumid Jõhvi kontserdimajas

Jõhvi kontserdimaja on suurepärane koht konverentside ja seminaride korraldamiseks. Kahel korrusel on neli seminariruumi ja kaks mitmeotstarbelist kontserdisaali avara fuajee ja garderoobiga. Siin on suurepärane võimalus ühendada töö ja lõõgastumine. Peale pikka seminaripäeva pakume mitmeid aktiivseid tegevusi – lõõgastavat salongistiilis meeleoluõhtut kontserdi- või kammersaalis, privaatset kinoseansi külastust. Jõhvi kontserdimaja võimaluste kasutamist piirab vaid kliendi fantaasia!

 Kontserdisaal

Jõhvi kontserdimaja suurim saal mahutab 200-800 inimest ja vastab rahvusvaheliste konverentside korraldamise nõuetele. Sobilik ka ettevõtte sisesteks koosviibimisteks, galaõhtusöögiks ja tantsusaaliks – saalis on toolide teisaldussüsteem.

Kammersaal

Väiksem, kinosaalina kasutatav kammersaal mahutab kuni 170 inimest. Hubane saal sobib ideaalselt väiksemate konverentside, vastuvõttude, salongistiilis ürituste korraldamiseks. Tänu kvaliteetsele kinotehnikale on seal võimalik korraldada seltskondlike, privaatseid filmiõhtuid. Nagu kontsertsaal, sobib ka kammersaal ideaalselt ettevõttesiseste koosviibimiste ja galaõhtusöögi korraldamiseks kuni 90-le inimesele – saalis on toolide teisaldussüsteem.

Salva seminariruum

Mõnusalt hubane ruum on sobilik seminaride, koolituste, nõupidamiste ja privaatsete vastuvõttude läbiviimiseks. Mahutab teatristiilis kuni 50 inimest.

A- seminariruum

Sobilik ruum väiksemate nõupidamiste ja koolituste läbiviimiseks. Suurte konverentside puhul ideaalne kasutada ka lisaruumina grupitööks. Mahutab teatristiilis kuni 20 inimest.

D- seminariruum

Suurim, erinevate võimalustega seminariruum on kujunenud mitme püsikliendi lemmikuks. Mahutab teatristiilis kuni 70 inimest.

C- seminariruum

Selles vaikses ja valgusküllases ruumis on seminaride pidamine lausa lust – ei mingeid segavaid faktoreid. Mahutab teatristiilis kuni 20 inimest.

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Lisateenused

 

  • kontsertsaali ja kammersaali põranda tasapind on liigutatav
  • vastuvõttu saab korraldada kuni 900 inimesele
  •  kvaliteetne esitlustehnika ning tehniline abi
  • seminariruumide valgus- ja ventilatsioonisüsteem on reguleeritav
  • võimalus sünkroontõlkega ürituse korraldamiseks kolmes või enamas töökeeles
  • laudade ja toolide paigutust seminariruumides on võimalik muuta
  • kohvi- ja lõunapausid serveeritakse lähedal asuvas fuajees
  • interneti püsiühendus
  • abistav klienditeenindaja
  • oleme abiks ürituse ettevalmistamise ja läbiviimisega seotud küsimustes