Red line

Kreeka – Tolo puhkus 13.09.17-19.09.17

al. 736 €

Kreeka

Kreeka on täiuslik puhkuse veetmise paik neile, kes ihkavad päikese silitust, sest kaks kolmandikku aastast asub see maa selge päikeselise taeva all. Merevesi on kaua soe, ujuda saab aprilli lõpust novembrini. Huvitav on, et ka öösel vee temperatuur ei lange, olles hommikul sama mõnus kui õhtupoolikulgi. Päikeseloojang, sumedad suveõhtud ja suvine tähistaevas mererannal on omaette vaatamisväärsused. Rannamõnudele lisaks olete oodatud osa võtma meie rikkalikust ekskursiooniprogrammist.

Tolo – kõige kreekalikum puhkus!

Peloponnesose poolsaarel asuv sümpaatne linnake Tolo pakub puhkajale ehedat kreekalikku stressivaba puhkust. Kõik on siinsamas ja lähedal: hellitavalt soe meri ja kena liivarand,  väike sadam, kust saab võtta ette rännaku lahesopis asuvatele saarekestele. Traditsioonilised külad Assini, Vivari  ja Drepano on ainult mõne kilomeetri kaugusel – paras jalutuskäik tutvumaks kreeklaste igapäevaeluga. Või hoopis võtta ette matk Profitis Iliase mäele ja nautida lummavaid vaateid tsitrusepõldudele, rannikule ja merele.

Tolo sobib ideaalselt perepuhkuseks. Siin on liivane rand, meri ei lähe kiiresti sügavaks, rannas on võimalik rentida vesijalgrattaid või võtta ette banaanisõit, linnas on mitmeid laste mänguväljakuid. Lisaks on Tolos  mõistlik hinnatase. Tolos on hästi korraldatud ühistransport ja autorendi võimalused.

Puhkus Kreekas ei ole mõeldav ilma maitseelamusteta – Teid ootavad otse rannal kümned tavernid ja restoranid, puhtad maitsed ja värsked mereannid, hõrgud liharoad ja värsked puuviljad.

Kuid eelkõige on Tolo tõeline kultuurihuviliste maiuspala! Tolo, mille ajalugu ulatub Mükeene hiilgeaega on ka parim paik avastamaks antiikmaailma kõige kuulsamaid mälestisi – Epidauros, Mükeene, Tiryns, Assini,  Nemea. Kreeka esimene pealinn Naphlion ja legendaarne Palamidese kindlus asuvad ainult pooletunnise sõidu kaugusel.

Tolo tervitab sõbralikult ja lahkelt iga saabujat!


Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Hind sisaldab:

* Lennupilet Tallinn-Ateena-Tallinn (Aegean Airlines liinilend)


* Lennujaamamaksud, käibemaks


* Sõit mugava bussiga vastavalt programmile


* 6 ööd valitud hotellis Tolos (2-in toad), 6 hommikusööki


* Ekskursioonid eesti keeles vastavalt programmile, giidi/reisisaatja teenus