Red line

LaserTag – Tõeline lahing ilma valuta!

al.10 €

Üldinfo

Lasertag – on aktiivse puhkuse uus tüüp ja põnev meeskonnamäng ning võistlus. Kuid eelkõige – taktikalised laserilahingud, mis on jõukohased kõigile ja seejuures täiesti ohutud. Esialgu sõjaväelaste treenimiseks ettenähtud lasertag (moodustatud kahest ingliskeelsest sõnast: laser ja tag – märk) on võrdlemisi hiljuti saanud kättesaadavaks ka tsiviilelanikkonnale, kui veel üks kõrgtehnoloogiliste meelelahutuste, vaba aja veetmise liik.

Kutsume Teid veetma unustamatut päeva koos oma sõpradega, kolleegidega uues vabaõhu mängus, kasutades uusimat varustust – laserrelvastust …

Kontrollpunktide hõivamine

Kontrollpunkt (KP) aktiveeritakse võtmega üks kord. Pärast aktiveerimist läheb see ooterežiimile kuni ühe meeskonna mängija selle hõivab (hõivamine teostatakse lasuga automaadist, kuni 1 meeter läheduselt, KP sees olevasse andurisse). Kui meeskonna mängija on aktiveerinud KP, siis lasu tulemusel süttib selles põlema selle meeskonna värvi tuli (punane või sinine). Sellest hetkest arvestatakse hõivamise aega automaatselt. Iga meeskond võib perioodiliselt tulistada KP, seejuures muutub KP värv ja 10 minuti jooksul peetakse iga meeskonna hõivamise koguaja arvestust. 10 minuti möödudes hakkab KP pidevalt vilkuma selle meeskonna värviga, kes hõivas KP teistest kauem. KP saab kasutada stsenaariumites „Punkti hõivamine“, „Mäekuningas“, „Baasi hõivamine ja kaitse vallutamise eest“ jne. Kui klubil on vähemalt 3 KP, siis võimaldab see realiseerida paljud mängijate unistuse realiseerida lasertagis kuulus tulistamismäng Battlefield! (Mängida saavad kuni 20 inimest.)

Pantvangi päästmine

Säilivad TEAM DEADTHMATCH reeglid, kuid igale meeskonnale lisandub veel üks ülesanne – toimetada pantvang elusana baasi või kõik vastased maha lasta. Pantvang peidab ennast enne mängu kuskil, kõnnib aeglaselt, et ta läheks kaasa mängijaga peab mängija puudutama ta õlga, pantvangi järgneb ainult neile, kes on teda kutsunud! Pantvangi päästmine on võidetud, kui ta on toimetatud kindlaks määratud punkti – pantvangi päästmise asukohta. Igal võitlejal on 4 elu (mängivad kuni 20 inimest).
+ Stsenaariumit saab täiendada järgmise reegliga. Mängimine non-stop režiimis. Seni kuni pantvang ei ole toimetatud baasi on mängijatel võimalus lõputult taastuda oma apteegist!

Team DeathMatch

See mäng sisaldab palju taktika võtteid! Meeskonnad suunduvad polügooni erinevatesse külgedesse, laadivad ainult 1 kord. Vile peale püüavad meeskonnad oma vastased maha lasta! Võidab see võistkond, kes on ellu jäänud ja maha lasknud kõik oma vastased! Lahing kestab 10 minutit, kui aeg möödub, annab instruktor hoiatusvile, et osalejatel on aega veel üks minut, et leida ja hävitada vastane, muidu kuulutatakse välja viik. + Stsenaariumit võib täiendada järgmise reegliga. Mängimine non-stop režiimis. Ainult et, kui osalejal lõpevad kõik elud, tuleb elusatel kaasvõitlejatel ta lahinguväljalt minema toimetada, seega saab ta ennast laadida apteegi juures ja uuesti lahingusse astuda, kuni mingi meeskond on täielikult maha lastud!
+ samuti võib stsenaariumis kasutada Välimeedikut!

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Lisateenused:

 


Majutus


 

Toitlustus