Red line

Livigno 24.02.18-03.03.18

al. 999 €

Suusakeskuse üldinfo

Itaalia Alpides asub klientide üheks lemmikkeskuseks kujunenud Livigno. Itaalias saab nautida oma suusapuhkust itaallaste kombel täiel rinnal ja kõikide emotsioonidega. Itaallaste endi elurõõm ja positiivne hoiak annavad spordielamustele palju juurde ja sellele lisaks veel Itaalia köögikunst – mis sa hing oskad veel tahta. Livignot on nimetatud „Itaalia Tiibetiks“ just oma mägede eripära tõttu. Ta on üsna Šveitsi piiri ääres 1800 m ü.m.p. asuv üks piirkonna suurimaid suusakeskusi. Kuurort pakub häid tingimusi laiadel XXL nõlvadel sõitmiseks. Tõstukeid ja laskumisi on Livignos igale maitsele, kõrgeim tõstuk viib lausa 2798 m kõrgusele. Enamus laskumistest on kõrgemal metsapiirist. Livingos on tõepoolest suurepärased suusavõimalused, mõnus atmosfäär, hinnataseme poolest pole ta eriti kõrge ja kõige tipuks on seal tax-free ostuvõimalus. Öeldakse, et raskem on Livignos saada liiter piima, kui liiter džinni. Külas on ohtralt restorane ja baare, mis meelitavad oma päikeseterrasside ja lamamistoolidega. Livigno on tuntuks saanud eelkõige kui noor ja muretu kuurort, ta pole mingi uhke kallis keskus, vaid hea väärtusega puhas rõõm suusatamisest. Ka lumelauduritele on Livigno väga sobilik, sest palju on puuderlumega kaetud fantastilisi off-piste võimalusi. Muuseas, Livigno üks osa nimega Trapalle, on Euroopas merepinnast kõrgeimal asuv püsiasustatud koht (1900-2250 m).

World Snow Awards kuulutas Livigno 2012. aastal Euroopa parimaks suusakuurortiks!

Bormiosse tulid kunagi vanad roomlased kuulsate termaalvete pärast. Täna kohtab siin aga palju turiste, kes maalilist itaalia olustikuga linnakest imetlevad ning talvel tulevad siia „mäehundid“ Cima Bianca maailmameistrivõistluste tasemel radasid vallutama.

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Plussid:

  • Meeleolukas suusaküla&kõrge suusakeskus
  • võimalus suusatada ka Bormios ja St. Moritzis
  • mõnus atmosfäär
  • noor&muretu kuurort
  • head off piste ja lumelaua võimalused

Bormio asub Livignost umbes 35 km kaugusel. Seega ei saa lasta võimalust käest ja mõnel päeval ka Bormio laskumistel suusa- ja lauarõõmu nautida. Kuurort asub 1792 m kõrgusel merepinnast. Suusakeskus on rohkem ehk sobilik neile, kellele meeldib tõusta mäe tippu ja siis pikalt laskuda alla uuesti keskusesse. Keskmise tasemega suusatajad naudivad Bormio nõlvu ehk kõige rohkem. Pista Stelvio laskumisel toimusid 1995 a ja 2005 a meeste MM-võistlused mäesuusatamises.

St. Moritz on vast üks kuulsamaid suusakuurorte kogu Euroopas ja maailmas. St. Moritz koos Engadini kuurortidega nagu Corviglia, Corvatsch, Diavolezza liustik, Zuoz – hõlmab piirkonnas kokku 60 modernset tõstukit ja 350 km laskumisi (1800-3300m ü.m.p.). Suusanauding on garanteeritud! Võite ühineda maailma “äriklassi” suusatajatega. Livigno suusapassi omanikule St Moritzi päevapilet soodsamalt. St. Moritzis on lisaks mäesuusalaskumistele 160 km murdmaa suusaradasid.

Insider-TIP

Soovijatel on võimalus nautida ühe pika päeva lõputut lund St.Moritzi suusakeskuses!

Termaalvete kasulikkust oskasid hinnata juba vanad roomlased. Üheksa termaalvete allikat, millest jõuab maapinnale 38 kuni 41 kraadine vesi, toidavad Bormio terme. Ka kaasaegsed „suusahundid“ oskavad peale pikka päeva mägedes terme hinnata. Naudime mägesid ja lõõgastume meiegi soovijatega ühel õhtul Bormio kuulsates termides!(Väljasõidud lisatasu eest, vt infot lisaks)!

Reisijuhi kommentaar

Livigno on suurepärane! Kui koostataks hea ja mõnusa olustikuga suusakuurortide pingerida, siis Livingo oleks kindlasti edetabeli tipus. Livignos on korraga itaalia ja tirooli hõngu, nooruslik seltskond ja „see miski“, mis on teinud Livignost klientide ühe lemmiksihtkoha. Siin on hea ja lihtne suusatada, sest radade jaotus on äärmiselt selge ja teil pole vaja pidevalt mäekaarti oma taskutest taga otsida, laskumised on selgelt ja hästi nähtavalt märgistatud. Lumelaudureid võluvad laiad off piste võimalused ja lumelauapark. Kogenud suusahundile võib ehk vaid 11 km musti radasid liiga lihtne tunduda, ent selle kompenseerivad üks suusapäev Bormios ja teine kuulsas St.Moritzis. Livigno suusatõstukite vahel ning külas on väga mugav liigelda, sest Livignos on kolm erineva marsruudiga tasuta suusabussi, mis katavad kõik teie vajadused liikumisel ühest kohast teise. Ja mis veel – ka Itaalias (loe: Livignos) võib leida lõbusat after-ski’d! Tuleb vaid teada, kuhu peale suusapäeva oma sammud seada. Ja kuigi mägihütte Livigno nõlvadel ei ole just eriti palju, võite liituda meiega lõunapausile Euroopa kõrgeimas külas – toredas Passo d’Eira külarestoranis! Benvenuti a Livigno!


Hotell Baita Della Luna** 999 €

Livigno keskus, majutus kaheses toas koos hommikusöökidega

Hotell Baita della Luna asub suurepärase asukohaga Livingo keskuses tõstukite ja jalakäijate tsooni vahetus läheduses. Hotelli tubades on dušš/WC, toad on varustatud televiisori, telefoni, raadio, fööniga. Hommikul pakutakse kosutavat hommikusööki. Lähedalasuvas restoranis on võimalik soovi korral ette tellida õhtusöögid. Kogu hotellis on tasuta WIFI levi.

www.baitadellaluna.it


 Hotell Capriolo*** 1259 €

Livigno keskus, majutus kaheses komfort toas koos hommiku- ja õhtusöökidega

Hotell Capriolo*** asub Livignos, San Rocco linnaosas. Hotell on väga hea asukohaga, lähimate suusatõstukiteni on hotellist vaid mõned sammud. Samuti on käeulatuses suusabussi peatus, erinevad poed, söögikohad ja pubid. Lisateenusena pakub hotell ka solaariumi kasutamise võimalust. Hotellis on restoran, kus pakutakse kohalikke spetsialiteete ja samuti rahvusvahelist kööki. Hotelli külaliste kasutada on kaasaegne saunakompleks (hinna sees) ning bassein. Samuti on hotellis hubane baar lahtise kaminaga, spordipood ja suusalaenutus. Hotelli kõigi mugavustega avarates tubades (20-23m2) on dush/WC, föön, telefon, SAT-tv, tasuta Wifi. Pea kõikidel tubade on rõdu.

www.capriololivigno.com


 Hotell Lanz*** 1079 €

Livigno keskus, majutus kaheses toas koos hommiku- ja õhtusöökidega

Hotell Lanz asub 250 m kaugusel Livigno keskusest ning samuti esimestest suusatõstukitest. Terves hotellis valitseb sõbralik ja familiaarne atmosfäär. Kõik toad on varustatud dušši/WCga, tubades on televiisor ja telefon. Hommikuti pakutakse rikkalikku buffet-hommikusööki ja valikmenüüga kolmekäigulist õhtusööki. Võimalik tellida ka erimenüüd taimetoitlastele või gluteenitalumatuse puhul. Hotellis on wellness-keskus soome sauna ja aurusaunaga. Hotellis on wifi levi fuajees ja kohvikus.

www.lanzhotel.com


Reisi hind sisaldab:

* Lennupiletid  tellimuslennuga Tallinn-Salzburg ja Friedrichshafen-Tallinn

* Lennujaamamaksud, käibemaks

* Majutus vastavalt tellimusele

* Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi;

* Reisijuhi teenus.


Lend Kuupäev Lennu nr Väljalend Saabumine

Tallinn-Salzburg

24.02.2018

MYX525

17:50

19:15

Friedrichshafen-Tallinn

03.03.2018

MYX534

18:30

22:10


Lennujaamas palume olla 2 tundi enne lennuki väljumist!

Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis teeninduspunktis, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.

Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!

Lennuinfo:

Reis toimub tellimuslennuga.

Äraantav pagas:

Reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 15 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 32x84x56 cm. Kui kaks või enam reisijat reisivad ühe grupina (perekond) või kui nad registreerisid lennule koos, siis summeeritakse kontrollitud pagasi kaalupiirang, ent pagasi ühe ühiku kaal ei tohi siiski ületada 32 kg.

Käsipagas:

Reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ainult ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.

Eripagas:

Suusa- ja lauakotid on võimalik ette tellida vähemalt 1 kuu enne reisi algust. Eripagas kaaluga kuni 10 kg, hind 40 €.

Toitlustus lennul:

Hinnas on külm eine ja karastusjoogid. Pardamenüü alusel saab osta lisa.

Lennuki toitlustust on võimalik ette tellida hiljemalt 36 tundi enne väljalendu Airo Cateringi kodulehelt telli ->. Maksevahendina kehtivad Visa ja Mastercard krediitkaardid, tasuda saab ka arvega panga kaudu. Pangaülekandega tasudes palutakse Teil saata maksekinnitus meilile info@airo.ee.

Toitlustuse tellimuse sooritades ning tellimuse eest tasudes saadetakse Teile meilile Airo Cateringi poolt voucher, mis palutakse Teil välja trükkida ja lennule kaasa võtta.

Juhul kui soovite toidu tellimisel abi, pöörduge palun meie kontorisse ning aitame Teid meeleldi.


Alta Valtellina Skipass hooajal 2018.
Pilet kehtib Livigno, Bormio, Cima Piazzi Happy Mountain, Oga/San Colombano & S.Caterina Valfurva keskustes.

 

Päevi

Hind

Täiskasvanud

Juuniorid/Seeniorid


 5 230 € 139 € / 177 €

 6 252 € 146 € / 193 €

Ostes Alta Valtellina Skipassi on St.Moritzi ühe päeva pileti ostmisel soodustus 50%.

St. Moritzi ühe päeva pileti maksumus u 40 CHF.

Livigno Skipass
Pilet kehtib Livigno suusakeskuses.

 

Päevi

Hind

Täiskasvanud

Juuniorid/Seeniorid


5 219 €  132 € / 168 €

6 240 €  139 € / 183 €

Juunioride hind kehtib lastele sünd 2002-2009 a.
Seenioride hind kehtib sünd 1953 a. ja varem.
Lapsed sünd. 2010 a. ja hiljem saavad tasuta pileti koos täiskasvanu pileti ostmisega (üks laps ühe täiskasvanu kohta).
Soodushinnaga mäepileti ostmiseks vajalik pildiga dokument (ka lastel).
Mäepiletite ostmiseks soovitame kaasa võtta sularaha.
Pileti hinnale lisandub puutevaba kiipkaardi deposiidi tasu 5 EUR, mis makstakse tagasi, tagastades rikkumata kiipkaardi peale viimast suusapäeva.


Suusakeskus arvudes

LIVIGNO
1816-2798 m

BORMIO

1225-3012 m

ST.MORITZ

1800-3300 m

Kokku 115 km radu, nendest

siniseid 40 km
punaseid 40 km
musti 15 km

Tõstukid:

14 ankurtõstukit
15 tooltõstukit
3 gondlit

Kokku 50 km radu, nendest

siniseid 20 km
punaseid 20 km
musti 5 km

Pikim laskumine:

Cima Bianca 10 km, keskmise raskusastmega
kõrguste vahe 1780 m

Tõstukid

6 ankurtõstukit
3 tooltõstukit
1 gondel

Kokku 350km radu, nendest

siniseid 35 km
punaseid 245km
musti 70 km
  • Livigno mäekaarti saab vaadata siit.
  • Bormio interaktiivset mäekaarti on võimalik vaadata siit.
  • St. Moritzi mäekaarti on võimalik vaadata siit.

Suusakeskuste vahelised vahemaad:

Livigno-St.Moritz 65 km
Livigno-Bormio 35 km

Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn