Red line

Mayrhofen 23.12.17-30.12.17

al.785 €

Suusakeskuse üldinfo

Mayrhofeni suusaküla asub Zillertali orus 630m ü.m.p. ning on ühtlasi oru suurim administratiivne keskus. Ent sellele lisaks on Mayrhofen justkui oru elavalt tukslev süda, mis seob ümberkaudseid suusakeskusi. Zillertali orus on kokku 4 arvestatavat suusakeskust, milledes kõigis kehtib Zillertali Superskipass. Kokku võimaldab ühine suusapilet kasutada 174 suusatõstukit ja laskuda kokku 636 km suusanõlvadel.

Otse Mayrhofen kohal kõrgub Mayrhofeni suusakeskus Penkeni ja Ahorni laskumistega. Penkenisse tõuseb gondeltõstuk otse linna peatänavalt, mis viib suusatajad peaaegu 1200 m külast kõrgemale. See mägi on hea paik suusatamiseks ka külma ja tuulise ilmaga, kuna metsavahelised rajad ja mitmed kinnised tõstukid pakuvad ilma eest kaitset. Ahorni suusamäele viib detsembris 2006 avatud uhiuus, korraga 160 inimest mahutav tõstuk. Mayrhofeni keskuses on kokku 157 laskumiskilomeetrit. Adrenaliini otsijatele pakub naudingut Austria kõige järsema, 78% kaldega nõlv „Harakiri” ning lumelauduritele on avatud põnev Burton lumelauapark, mida peetakse ka Austria parimaks.

Hintertuxi liustik asub Mayrhofenist umbes pooletunnise sõidu kaugusel. Kuni 3250 m kõrgusele merepinnast ulatuvad tipud pakuvad nii 100% lumegarantiid, toredaid suusaelamusi kui ka võrratuid loodusvaateid. Kuigi on tegemist kõrge liustikuga, ei tähenda see seda, et laskumised oleks rasked. Pigem on Hinteruxi nõlvad keskmisele suusatajale ning omad laskumised on ka päris algajatele. Tundub, et lumi ei lõpe siin iial, sest isegi hiliskevadel võib liuelda puuderlumel.

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Mayrhofeni plussid:

  • Austria üks suurimaid suusapiirkondi erinevate keskustega
  • Lumelauduritele head pargid
  • Algajatele head võimalused
  • 100% lumegarantii tänu Hintertuxi liustikule
  • Sõbralik hinnatase
  • Ilus suusaküla
  • Hea kelgurada

Zillertal Arena keskus oma 160 km laskumistega kõikides raskusastmetes kuulub Austria suurimate ja modernsemate keskuste hulka. Keskus ulatub kuni 2500 m kõrgusele merepinnast.

Kaltenbachi keskus, olles üsna hiljuti ühendatud tõstukite ja laskumistega ka Hochfügeni suusakeskusega, pakub nüüd suusanaudingut 155 kilomeetril laskumistel. Keskuste kõrgeim ühenduspunkt asub 2500 m kõrgusel merepinnast.

Suusatamine pole ainus tegevus, millega aega sisustada – meeleolukas after-ski jätkub küla arvukates baarides ja pubides hiliste õhtutundideni ning tervisekeskuse basseinid ja saunad lohutavad väsinud lihaseid.

Kes on käinud, läheb hea meelega tagasi. Kes pole käinud, sellele soovitame palavalt!

Suusakeskus arvudes:


 

Ahorn Mayrhofen, 670-1965 m ü.m.p.

18 km radu kokku

Penken Mayrhofen/Hippach Rastkogel ja Eggalm 630-2500 m ü.m.p.

107 km radu kokku

Tux / Hintertux liustik -3250 m ü.m.p.

227 km radu kokku

Zillertal Arena

160 km radu kokku

Hochzillertal (Kaltenbach+Hochfügen)

155 km radu kokku

siniseid 9 km
punaseid 3 km
musti 6 km
siniseid 33 km
punasied 64 km
musti 10 km
siniseid 59 km
punaseid 136 km
musti 32 km
siniseid 40 km
punaseid 109 km
musti 11 km
siniseid 37 km
punaseid 92 km
musti 26 km

Interaktiivse suusapiirkonna kaardiga on võimalik tutvuda siin
ja Mayrhofeni kodulehega siin
Suusakeskuste vahelised vahemaad:

Mayrhofen-Hintertux 19 km
Mayrhofen-Zillertal Arena 8 km
Mayrhofen-Hochzillertal 17 km


Zillertali org on justkui Tirooli maakonna süda, inimesed on maalähedased ja toredad, austades vanu kombeid, samas minnes hoogsalt kaasa ajaga. Zillertali oru suusakeskused on arenenud vägagi kiires tempos, tänaseks on juba mitmed, varem eraldi tegutsenud, keskused liidetud ühte. Ja seega võib väita, et Zillertali näol on tegemist ühe Austria suurima suusakuurortiga.
Mayrhofenis leiab suusamõnu igaüks. Ahorn, kus enamasti vähem rahvast, sobib pigem algajatele. Penkenis leidub radasid absoluutselt igale maitsele ja tasemele. Zillertal Arena ja Hochzillertal on jõudsasti arenevad populaarsed suusakeskused, mis sobivad suurepäraselt ka peredele ning meie noorematele „suusaässadele”.
Ning kõige selle krooniks loomulikult uhke Hintertux`i liustik, mis annab 100% lumegarantii ka kevadistel reisidel.
Mayrhofen after ski on võrreldes teiste Austria keskustega pigem tagasihoidlik (aga olemas;-), Hintertux`i kuulsaimas kõrtsis, Hohenhaus Tennes, võib siiski kohata after-ski „superstaare”.
Mulle meeldib Mayrhofen lisaks väga headele suusatingimustele ka selle poolest, et seal on palju sellist ehedat tirooli hõngu. Mayrhofen on suusasõpradele hea valik!


Apartementmaja Rosa  945 €

Mayrhofen, majutus apartemendis

Sõbraliku atmosfääriga kena külalistemaja asub vaiksel tänaval Mayrhofeni kesklinna vahetus läheduses. Restoranid ja poed on lühikese jalutuskäigu kaugusel. Tõstukiteni pääseb mugavalt tasuta suusabussiga, mille peatus on hotellist 30 m. Penkenbahni juurde on 600 m ja Ahorni juurde 900 m. Majas on tasuta WiFi.

1-toal. kööginurgaga korter max kahele:

26 m², terrass, magamistuba, dušš/WC, väike kööginurk, söögilaud ja diivan, TV, seif; köögis olemas vajalikud nõud, mikrolaineahi, külmik. Vaata toa plaani siit->

3-toal. köögiga korter max neljale:

63 m², rõdu, kaks magamistuba ja vannituba, kööginurgaga elutuba, diivan, TV, seif; köögis olemas vajalikud nõud, mikrolaineahi, külmik, nõudepesumasin. Vaata korteri plaani siit->

www.appartements-rosa.at


Hotell Montana*** 999 €

Mayrhofen, majutus kaheses toas hommikusöökidega

Külalistemaja Montana asub vaikses metsaäärses piirkonnas lühikese jalutuskäigu kaugusel Mayrhofeni kesklinnast. Montana hotellist tõstukiteni on jala 900 m. Soovi korral võib kasutada ka suusabussi, mille peatus on hotelli läheduses. Hotell võlub oma külalisi personaalse lähenemise, peresõbralikkuse ja sõbraliku atmosfääriga. Hotell Montana toad on ruumikad ja suurepärase vaatega, mis avaneb toa juurde kuuluvalt rõdult. Tubades on dušš/WC, telefon, raadio, SAT-TV, seif. Igas toas on võimalus kasutada internetti. Hotell Montanas pakutakse maitsvat ja rikkalikku hommikusööki. Soovi korral on võimalik lisaks tellida 3-käiguline õhtusöök partnerhotellis Alpenhof Kristall. Restoran asub 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel Montanast.

www.montana-mayrhofen.at


Hotell Rose**** 1210 €

Mayrhofen, majutus kaheses toas hommikusöökidega

Hotell Rose**** asub Mayrhofeni keskuses rahulikus tsoonis, peatänava läheduses. Penkeni tõstukini on 500 m,  Ahorni juurde 700 m ja rongijaama 450 m. Suusabussi peatus on hotelli kõrval. Tirooli stiilis kena perehotell, kus on ka väike spa (jacuzzi, auru-, soome- ja infrapunasaun), massaaži tellimise võimalus (lisatasu eest). Tubades on TV, seif, raadio, tel., föön, dušš/WC. Hommikusöök rikkalikus buffet-lauas. Hotellis on ka oma väike baar. Tasuta WiFi.

www.hotel-rose.at


Hotell Thalerhof**** 1029 €

Mayrhofen, majutus kaheses toas koos hommikusöögiga

Hotell Thalerhof**** asub Mayrhofeni suusakülas ühtlasi nii keskuse läheduses kui ka hingematvalt kaunis looduslikus kohas. Kõik vajalik jääb hotelli lähedusse. Suusabussipeatus on otse hotelli ees, lähima tõstukini on jala 900 m. Hotelli toad on avarad ja maitsekalt Tirooli elegantsi stiilis sisustatud. Tubades on vann või dušš/WC, föön, külmik, telefon, raadio, seif ja SAT-TV ning terrass või rõdu. Igas toas on võimalik kasutada ka internetti. Igal hommikul pakub hotell rikkalikku ja maitsvat hommikusööki buffet lauas. Sportlikule päevale paneb punkti lõõgastus ja mõnulemine hotelli wellness keskuses soome- ja infrapunasaunades.

Võimalik majutus apartemendis.

www.hotelthalerhof.at/


Hotell Waldheim**** 1210 €

Mayrhofen, majutus kaheses toas hommikusöökidega

Väga hea asukohaga hotell****, Penkeni tõstuk ja peatänav asuvad 200m kaugusel. Pärast suusapäeva on mõnus lõõgastuda hotelli saunades. Ruumikas toas on olemas kõik vajalik mugavaks puhkuseks: istumisnurk, telefon, raadio, lameekraaniga televiisor. Vannitoas on hommikumantel, tasuta tualetitarbed, föön. Hotellis on tasuta WIFi. Hommikul serveeritakse rikkalikku ja maitsvat hommikusööki.

www.hotelwaldheim.at


Külalistemaja Scheulinghof 975 €

Mayrhofen, majutus kaheses toas hommikusöökidega

Külalistemaja Scheulinghof asub Mayrhofeni keskuses. Suustõstukiteni on vaid lühike jalutuskäik ja peatänav on samuti külalistemaja lähedal. Majas on soome- ja infrapunasaun. Toad on sisustatud modernses Tirooli stiilis. Tubades on dušš/WC, TV, seif, rõdu. WiFi lisatasu eest.

www.scheulinghof.at


Külalistemaja Tramnitz 945 €

Mayrhofen, majutus kaheses toas hommikusöökidega

Hea asukohaga majutus Mayrhofeni rahulikus rajoonis, küla peatänavast vaid 300 m kaugusel. Tõstukijaama Ahorn on 100 m ja Penkeni jaama 400 m. Rongijaamani on 1,3 km, aga bussipeatus on lähedal. Tubadel on rõdu, vaipkattega põrand, TV, dušš/WC.

www.bedandbreakfast.eu/bed-and-breakfast/mayrhofen/gastehaus-tramnitz


Posthotel Mayrhofen*** 1049 €

Mayrhofen, majutus kaheses toas hommikusöökidega

Posthotel*** asub Mayrhofeni keskuses rahulikus tsoonis, peatänava läheduses. Penkeni tõstukini on 700 m, rongijaama 350 m. Suusabussi peatus on hotelli juures. Tirooli stiilis pika ajalooga kaunis perehotell on  värskelt renoveeritud, lisaks ehitati juurde ka spa, kus on bio-, soome- ja infrapunasaun. Kõikide mugavustega tubades on TV, seif, föön, dušš/WC ja kvaliteetsed hügieenitarbed. Hommikusöök rikkalikus buffet-lauas. Hotellis on ka oma väike baar.

www.posthotel-mayrhofen.at/en


Reisi hind sisaldab:

* Lennupiletid lendudele Tallinn-Salzburg, Salzburg-Tallinn (tellimuslennud);

* Lendudel väike külm eine ja karastusjoogid;

* Lennujaamamaksud, käibemaks;

* Majutus vastavalt tellimusele;

* Transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi (Salzburg-Mayrhofen 147 km);

* Reisijuhi teenus.

 

Lisakulud

Lisatasu eest võimalik:

* Tervisekindlustus (soovitame!) kaheksaks päevaks al. 18,87 € (täiskasvanud 19-64 a. ja lapsed 0-18 a.). Soovitame ka vormistada reisitõrkekindlustuse – küsige lisainfot büroost! Vt. lisainfot reisikindlustuse kohta!

* Suusapagas on võimalik lennule tellida lisatasu eest, hind 40 € /10 kg.

Suusapagasite arv lennul limiteeritud, seega palume suusapagasi ette tellida.

Tasuta suusapagas kuni 15. septembrini

Oluline teada:

Äraantav pagas ja käsipagas lendudel:

Tellimuslendudel on lubatud igal reisijal kaasa võtta kuni 15 kg äraantavat pagasit mõõtudega max 115x70x40 cm.

Lennuki salongi võib kaasa võtta käsipagasi, mis vastab järgmistele tingimustele:

* mõõtmed ei tohi ületada 56x45x25 cm (pikkus x laius x kõrgus);

* käsipagasina võib kaasa võtta mitu eset, kuid kogukaal ei tohi ületada 5 kg;

* käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid.

Eripagasit (suusa- ja lauakotid) on võimalik ette tellida vähemalt 1 kuu enne reisi algust.

Hotellitoad suusakuurortides tuleb ärasõidupäeval vabastada kell 10:00. Toapikendus ärasõiduni sõltub hotelli võimalustest. See tellitakse ja makstakse kohapeal.

Lend Kuupäev Lennu nr Väljalend Saabumine

Tallinn-Salzburg

23.12.2017

MYX525

10:00

11:25

Salzburg-Tallinn

30.12.2017

MYX526

12:25

15:55

 

Lennujaamas palume olla 2 tundi enne lennuki väljumist!

 

Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo Reiside teeninduspunktis, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid.
Palume kontrollida lennuki väljumise aega ka vahetult enne reisi!

Lennuinfo:

Reis toimub tellimuslennuga, Tallinn-Salzburg-Tallinn.
Äraantav pagas:
Reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kaaluga kuni 15 kg ja mille maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 32x84x56 cm. Kui kaks või enam reisijat reisivad ühe grupina (perekond) või kui nad registreerisid lennule koos, siis summeeritakse kontrollitud pagasi kaalupiirang, ent pagasi ühe ühiku kaal ei tohi siiski ületada 32 kg.

Käsipagas:
Reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ainult ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 5 kg ja käsipagasi maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 56x45x25 cm. Käsipagasis ei tohi olla keelatud esemeid. Vedelikke ja kreeme võib olla käsipagasis alla 100 ml pakendites, kokku kuni 500 ml.

Eripagas:
Suusa- ja lauakotid on võimalik ette tellida Germalo Reisidest vähemalt 1 kuu enne reisi algust. Eripagas kaaluga kuni 10 kg, hind 40 €.

Toitlustus lennul:
Hinnas on külm eine ja karastusjoogid. Pardamenüü alusel saab osta lisa.
Lennuki toitlustust on võimalik ette tellida hiljemalt 36 tundi enne väljalendu Airo Cateringi kodulehelt telli ->. Maksevahendina kehtivad Visa ja Mastercard krediitkaardid, tasuda saab ka arvega panga kaudu. Pangaülekandega tasudes palutakse Teil saata maksekinnitus meilile info@airo.ee.
Toitlustuse tellimuse sooritades ning tellimuse eest tasudes saadetakse Teile meilile Airo Cateringi poolt voucher, mis palutakse Teil välja trükkida ja lennule kaasa võtta.
Juhul kui soovite toidu tellimisel abi, pöörduge palun meie kontorisse ning aitame Teid meeleldi.

Zillertali SUPERSKIPASS tõstukipileti hinnad hooajal 2017/2018

 

päevi täisk. noor laps
5 päeva 214,50 € 171,50 € 96,50 €
5 päeva 7-st 232,50 € 186,00 € 104,50 €
6 päeva 249,00 € 199,00 € 112,00 €
  • Noore hind kehtib neile, kel sünniaasta 1999 kuni 2002.
  • Lapse hind kehtib neile, kel sünniaasta 2003 kuni 2011.
  • Lapsed sündinud alates 01.01.2012 suusatavad Mayrhofenis tasuta, kui on koos täiskasvanuga
.Soodushinnaga mäepileti ostmiseks on vajalik pildiga dokument.

Tõstukipilet kehtib kõigis Zillertali oru suusakeskustes, ka Hintertuxil.
Pilet “5 päeva 7-st” võimaldab suusatada 5 vabalt valitud päeval 7 järjestikuse päeva jooksul.
5 päeva pilet kehtib järjestikustel päevadel.
Tõstukipiletite ostmiseks soovitame kaasa võtta sularaha.
Pileti hinnale lisandub kontaktivaba kaardi deposiidi tasu 2 €, mis makstakse tagasi, tagastades rikkumata kaardi peale viimast suusapäeva.


Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn