Red line

Portugal – Madeira 17.04.18-24.04.18

al.736 €

Üldinfo

 

Kõrghetked: Reis toimub kuulsa Madeira lillefestivali ajal! Kaunid eksootilised aiad, saare pealinn Funchal, saare ringsõidud, levada matk, 589 m kõrgune merekalju Cabo Girão, kõrged tipud ja mäekurud, rahvuslik õhtu ja värvikirev lilleparaad.

Transport: lennuk, buss, lennuk

„Igavese kevade“ saar Madeira asub keset Atlandi ookeani Aafrika läänerannikust umbes 550 km kaugusel. Nagu paljud saared, nii pakub ka Madeira võrreldes näiteks Mandri-Portugaliga eelkõige saartele omapärast eluviisi ja eksootikat. Madeirale omast eluviisi leidub ohtralt vanades kalurikülades, mis on peidetud dramaatiliste kaljude vahele. Madeiral on aastaringselt ideaalne kliima, mis soodustab taimede lopsakat kasvu ja taimeliikide rohkust. Siin on ideaalne kasvulava taimedele, mis on kokku toodud kõikvõimalikest maailma eripaikadest. Lisaks pakub reis Madeirale võimaluse jalutamiseks piki saarele iseloomulikke levadasid ehk veekanaleid ning päikesenautimiseks kaunis keskkonnas.

Sellel kevadel pakub Vip Tours Teile erakordset võimalust veeta oma puhkus Madeira lillefestivali ajal. Aasta tähtsaim ja populaarseim üritus Madeiral toimub seekord 19.aprill-6.mai, kui lilleehteis on kogu pealinn Funchal. Festivali tipphetk on suur lilleparaad “Great Allegoric Flower Parade”, mis toimub pühapäeval, 22. aprillil.

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Hind sisaldab:
  • * Lend Tallinn-Funchal-Tallinn (lennuaeg ca 6 tundi)
  • * Majutus seitsmel ööl valitud hotellis, (2-in. toad), toitlustus vastavalt paketile
  • * Eestikeelne reisiteenindus kogu reisi vältel, giidi/grupijuhi teenused
  • * Käibemaks

Apartementmaja Avenue Park 736 €

Funchal, majutus stuudio-korteris, söökideta

Funchali kesklinnas asuv apartementmaja asub 500 m kaugusel merepromenaadist ja 1 km kaugusel linna ajaloolisest keskusest, kuid poode ja restorane on ka samas ümbruses. Suurem toidupood on kaubanduskeskuses 500 m kaugusel. Väikesed stuudio-korterid max 2-le inimesele on lihtsa sisustusega, kus on TV, seif, olemas on väike kööginurk kõige vajalikuga (külmik, ahjuga pliit, mikrolaineahi, vajalikud nõud), WC/dušširuum, föön, triikraud. Tasuta WiFi kogu majas.

www.avenuepark-madeira.com


Hotell da Vila  947 €

Ponta do Sol, majutus hommikusöökidega

Ponta do Sol’i kuurordis asuv rannapromenaadiäärne hotell sobib neile, kes puhkusel olles soovivad nautida loodust ja kauneid vaateid, olles eemal linnakärast. Hotellil on ka oma restoran ja väliterrassiga baar. Hotelli külastajad saavad kasutada sõsarhotelli Estalagem da Ponta do Sol**** kõiki teenuseid – basseine ja saunu. Tubades on minibaar, TV, seif, tel., WC/dušširuum, vajalikud tualetitarbed, föön. kõikidel tubadel on rõdu. Tasuta Wifi kogu hotellis.

www.pontadosol.com/hoteldavila/


Hotell Enotel Baia**** 841 €

Ponta do Sol, majutus hommikusöökidega

Ponta do Sol’i kuurordis asuv rannapromenaadiäärne hotell sobib neile, kes puhkusel olles soovivad nautida loodust ja kauneid vaateid, olles eemal linnakärast. Hotellil on soojendusega sisebassein, väike treeningsaal, restoran ja päikeseloojangu-vaatega baar. Kenades modernse sisustusega mugavates tubades on minibaar, TV, tel., WC/vannituba, föön. Kõik meie pakutavad toad on merevaatega, lisatasu eest saab tellida rõduga toa. Tasuta Wifi üldkasutatavates ruumides. Võimalus tellida õhtusöögid.

www.enotelbaia.pt


Hotell Enotel Quinta do Sol**** 947 €

Funchal, majutus hommikusöökidega

Funchali kesklinnas hiljuti remonditud hotell, mille ümbruses palju restorane ja poekesi. Hotelli kõrval asub kuulus 4 ha laiuv Quinta Magnolia aed, kuhu avanevad hotellist kaunid vaated. Rannapromenaadini on 800 m, linna ajaloolise keskuseni 2 km. Hotellil on päevitusalaga välibassein ja soojendusega sisebassein, väike jõusaal ning saunad, oma restoran ning baar. Klassikalise sisustusega tubades on minibaar, TV, tel., WC/vannituba, föön. Tasuta WiFi kogu hotellis.

Võimalus on valida kas mere- või aiavaatega tuba, palun andke reisi broneerimisel oma eelistusest teada. Lisatasu eest on võimalik broneerida rõduga tuba. Võimalus tellida õhtusöögid (soovitame kuueks õhtuks).

www.enotelquintadosol.pt


Hotell Estalagem da Ponta do Sol**** 1052 €

Ponta do Sol, majutus hommikusöökidega

Ponta do Sol’i kuurordi kohal kõrguvale kaljule rajatud stiilne butiik-hotell sobib neile, kes puhkusel olles soovivad nautida loodust ja kauneid vaateid, olles eemal linnakärast. Hotellil on välibassein ja soojendusega sisebassein, päevitusala, jacuzzi, saunad, väike treeningsaal, kaunite vaadetega restoran ja baar. Hotellis on jalgrattarent. Tubades on väike külmik, TV, tel., seif, tee- ja kohvivalmistamise võimalus, WC/vannituba, vajalikud tualetitarbed, föön, kõikidel tubadel on rõdu. Tasuta Wifi kogu hotellis.

Võimalus on valida kas mere- või aiavaatega tuba, palun andke reisi broneerimisel oma eelistusest teada.

www.pontadosol.com


Hotell Quinta da Penha de França**** 1052 €

Funchal, majutus hommikusöökidega

Funchali kesklinnas kaunite aedadega ümbritsetud hotell pakub puhkuseks suurepäraseid võimalusi. Hotelli ümbruses on palju restorane, merepromenaad jääb 1 km kaugusele, linna ajalooline keskus 1,2 km kaugusele. Hotellil on ka oma restoran ja baar. Hotellil on kaks soolavee-basseini, üks neist on soendusega ja asub kaunis aias, teine mereäärse sõsarhotelli juures, vaatega merele. Tubades TV, tel., seif, föön, minibaar, tee ja kohvi valmistamise võimalus. Merevaatega tubadel on rõdu. Wifi üldkasutatavates ruumides. Võimalus tellida õhtusöögid (soovitame kuueks õhtuks).

www.penhafranca.com


Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn