Red line

Saksamaa 04.07.18 – 09.07.18

799 €

Saksamaa on igas mõttes mitmepalgeline maa – suured metsaalad, Alpid ja kaunid maastikud, romantilised väikelinnad, keskaegsed külad ja linnused. Kaasaegne Saksamaa on paljude kultuuride segu. See on maa, kus hinnatakse samaväärselt nii tehnilisi saavutusi kui ürgset loodust. Selle reisi jooksul näeme eelkõige minevikuhõngulist vana ja romantilist Saksamaad, kuid ka kaasaegset ja moodsat poolt.

Lugege meie giidide kohta lisaks siit >

1. päev LEND TALLINN-BERLIIN,  BERLIIN
Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo Reiside teeninduspunktis kell 11:30, kus väljastatakse reisijatele vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Berliin kell 13:25-14:10 (kohalikud ajad, lennunumber LO8157).  Palume kontrollida lennuki kellaaega vahetult enne reisi!
Bussiekskursioon Berliinis – meid ootavad Keiser Wilhelmi kirik, tükike endisest müürist, Alexanderplatz ja 368 m kõrge teletorn ja Kurfürstendamm ning Potsdami väljak.
Majutus kahel järgneval ööl Berliinis hotellis Arktur City Hotel *** või sarnases.

2. päev   BERLIIN – POTSDAM – BERLIIN
Hommikusöök.  Sõidame Berliini lähistele Potsdami, et tutvuda Sanssouci pargi ning lossi ja Cecilienhofi lossiga, mis oli 1945. aastal Potsdami konverentsi toimumispaigaks. Sanssouci park on kõikide aiakunsti austajate maiuspala, mida ilmestavad ka mitmed Friedrich Suure ajal ehitatud lossid. Naaseme Berliini. Jalgsi ekskursioonil jätkame tutvumist Saksamaa pealinnaga – uusrenessansi stiilis klaaskupliga Riigipäevahoone, Berliini sümboliks  peetav Brandenburgi värav, uhke Unter den Lindeni puiestee.  Soovijatele laevasõit.

Booking icon

Broneeri online

Services icon

Lisatasu

  • Tervisekindlustus, maksumus sõltuvalt vanusest (-65a, 65-80a kallim tariif, lisainfo reisikindlustuse kohta) 7,86 €
  • Ühene majutus 150 €
  • Toitlustamine lennukis pardamenüü alusel lisatasu eest

3. päev BERLIIN – MEISSEN 

Hommikusöök.  Sõidame Meissenisse. Jalutuskäik kaunis Meisseni vanalinnas – Albrechstburg, Frauenkirche ja raekoda. Kuid Meissen on eelkõige tuntud siinse portselanimanufaktuuri poolest, kus portselani hakati valmistama juba 18. sajandil. Tutvume valmistamise tehnoloogiaga, külastades muuseumi. Majutus hotellis*** või sarnases.

4. päev  ELBE JA DRESDEN 
Hommikusöök. Sõidame Dresdenisse, kaunilt taastatud Elbe-äärsesse Ida-Saksamaa linna. Jalutuskäik Dresdenis – Zwinger ja Saksi Rahvusooper ning Hofkirche ja taasavatud suursugune Jumalaema kirik. Soovijatel võimalus külastada mõnda galeriid või sisseoste sooritada. Imetleme Elbe äärseid kauneid vaateid Saksimaa Shveitsi piirkonnas.  Õhtuks jõuame Frankimaale ja majutus Frankimaal hotellis Igelwirt*** või sarnases.

5. päev ROMANTILINE TEE –  DINKELSBÜHL –  ROTHENBURG 
Hommikusöök. Romantische Strasse ehk Romantiline tee on Saksamaa populaarseim tee turistide hulgas, ühendades Saksamaa kauneimaid paiku 400 km ulatuses. Külastame kuueteistkümne torni linna Dinkelsbühli. Kaunis linnasüdames asub Saksamaa ilusaimaks peetav gooti kirik. Külastame romantilist keskaegsetest müüridest ümbritsetud Rothenburgi linna. Saksamaa tunneb linna seal peetavate ajalooliste festivalide, kauni lossipargi ning jõulupoodide poolest. Linn on tõeliselt ilmekas näide keskaegsest linnapildist ja vahvärk arhitektuurist. Majutus  hotellis Merian*** või sarnases.

6. päev ROTHENBURG – MÜNCHEN, LEND MÜNCHEN-TALLINN 
Hommikusöök.  Sõidame Baierimaa pealinna Müncheni. Linnaekskursioon: Frauenkirche, uue ja vana raekojaga Marienplatz, Neuhauseri tänav, teatiinide kirik ja kuningate residents. Münchenis asuvad Vana ja Uus Pinakoteek, Glüptoteek, Deutsches Museum ning isegi ööpottide muuseum. Vaba aeg muuseumide külastamiseks. Aeg suunduda lennujaama, lend München-Tallinn kell 20:50-00:10 (kohalikud kellaajad). Auf Wiedersehen Deutschland!

Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn