Red line

Ameerika Ühendriigid 10.10.18 – 22.10.18

3577 €

Meie reisidel teenindavad Teid targad, laia silmaringiga ja hoolivad eestikeelsed giid/reisijuhid. Lisaks on reisil ka kohalik giid, kes jagab praktilist infot ja tegeleb kohapealse korraldusliku poolega. Ekskursioonid ja rahvusparkide sissepääsud on reisi hinnas. Reisi meeldivaks kulgemiseks oleme välja valinud hea tasemega hotellid. Meie reisijuhid jagavad soovitusi söögikohtade osas ja annavad nõu muude küsimuste korral.
Anname endast kõik, et veedaksite kvaliteetse ja täisväärtusliku puhkuse!

Ameerika on alati kutsunud ennast avastama. Ameerikas on kõike – mõnede jaoks on eesmärgiks looduslikud imed nagu Grand Canyon, Bryce Canyon ja Antelope Canyon, teiste jaoks Manhattani siluett ja Los Angelesi päikeselised promenaadid ning San Francisco metsik ajalugu, kuid osad soovivad hoopiski kogeda tõelist Ameerika kitši ja popkultuuri. Omaette avastamist väärivad Ameerika erinevad rahvused, piisab jalutuskäigust New Yorgi ja San Francisco tänavatel. Meie reisil saate selle kõigega tutvuda. Meie programm hõlmab Ameerika suurlinnad ja kaunimad looduspargid. Hinnas sisalduvad sissepääsud rahvusparkidesse ning džiibisafari koos barbeque lõunaga Monument Valleys.

1. päev LEND TALLINN-NEW YORK,  MANHATTAN

Kogunemine Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo Reiside teeninduspunktis kell 10:15, kus kõigile reisijatele jagatakse vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Helsingi kell 12:10-12:40 ja Helsingi-New York kell 14:10-15:50 (kohalikud kellaajad, lennunumber AY005). Palume kontrollida reisi väljumise aegu vahetult enne reisi! Saabume New York Citysse John F. Kennedy nimelisse lennujaama. Saabudes imetleme linnapanoraami. Majutus New Yorgis, Manhattanil, kahel ööl kesklinna hotellis Wellington*** või sarnases.

Booking icon

Бронировать онлайн

Services icon

Lisatasu

  • Ühene majutus 800 €
  • Tervisekindlustus al 37,69 € (kuni 65 a, vanematele kõrgemad tariifid, lisainfo reisikindlustuse kohta). Soovitame vormistada ka reisitõrkekindlustuse!
  • Esta vormistamine 20 € (palume saata passikoopia 2 kuud enne reisi)

 Hotell asub keskpargi ja Times Square´i vahetus läheduses ning on leidnud kajastamist mitmes tuntud Hollywoodi filmis. Ideaalne asukoht Manhattani nautimiseks!

2. päev NEW YORK

Tüüpiline Ameerika hommikusöök. New York on pilvelõhkujate, restoranide, muusikalide linn. See on linn, mis ei  maga kunagi, mis pakub lõputult võimalusi meelelahutuseks. Ekskursioon Manhattanil: Ground Zero, Central Park, Rockefelleri keskus, Empire State Building, Viies Avenüü. Soovijatele pakume Hudsoni jõe kruiisi – imetleme Manhatteni panoraami ning näeme Ameerika sümbolit Statue of Libertyt. Seejärel vaba aeg linnas. Võimalus sõita liftiga mõne pilvelõhkuja katusele või sooritada sisseoste. Õhtul võimalus soovijatel (individuaalselt) vaadata Broadwayl muusikali või kuulata mõnda kontserti või lihtsalt nautida Times Square’i melu.

3. päev LEND NEW YORK–LAS VEGAS

Tüüpiline Ameerika hommikusöök. Vaba aeg New Yorgis. Pärastlõunal transfeer lennujaama. Lendame Las Vegasesse – „patu linna“ kell 17:55-20:47.  Majutus kahel järgneva ööl Stripil Las Vegases hotellis Tropicana*** või sarnases.

4. päev LAS VEGAS

Hommikusöök. Täna tutvume jalgsi ekskursiooni käigus kuulsate kasiinodega: Caesars Palace, Venetian, Bellagio. Naudime Las Vegase meelelahutust. Jääb ka aega sisseostude sooritamiseks ja supluseks hotelli basseinis. Õhtul on võimalus õnne proovida kasiinodes.
Õhtune ringsõit Stripil ning vaatame heli- ja valgusshowd “Fremont Street Experience”.

5. päev LAS VEGAS – ZION –  PAGE

Hommikusöök. Varahommikul alustame sõitu läbi Nevada ja Lõuna-Utahi osariigi. Vaatame Zioni rahvusparki, mida iseloomustavad hüppeliselt kõrgustesse suunduvad monoliidid. Virgini jõgi on läbi närinud looduslikest liivakividest, et luua uskumatu vaatepilt, mis meie silmadele avaneb.
Hilisõhtul saabume Page’i lähistele. Majutus motellis.

6. päev ANTILOOBI KANJON – MONUMENT VALLEY

Kontinentaalne hommikusöök. Varahommikul sõidame vaatama veel ühte loodusimet, efektsest erkroosast liivakivist sügavat Antiloobi kanjonit. Jalutame läbi kanjoni. Seejärel väljasõit Monument Valleyga tutvumiseks. Sinna viivad meid indiaanlased oma džiipidega. Monument Valley esindab Navaho indiaanlaste eluviisi ning sealne looduspilt koosneb liivakivist kaljudest, olles üks kogu Edela-Ameerika kauneimaid kohti. Oru moodustab tasandik, mida lõikavad kõrgustesse pürgivad vormid – need on viimased jäänukid liivakivi kihtidest, mis kunagi seda piirkonda üleni katsid. Barbeque lõuna. Majutus Grand Canyoni rahvuspargi lähistel motellis Red Feathervõi sarnane.

7. päev GRAND CANYON – ROUTE 66

Hommikusöök. Sõidame külastama Grand Canyoni Rahvusparki, mis on tõeline loodusime. Grand Canyon on erakordselt sügav ja järskude seintega kanjon Loode-Arizonas, mille on uuristanud Colorado jõgi. Grand Canyon on 446 km pikk, kuni 29 km lai ja rohkem kui 1500 m sügav. Imetleme kuristiku põhja sakilist pinda. Kuristiku kallastel on tasandik, mis praegu kuulub Grand Canyoni rahvuspargi alla. Jalutame Grand Canyoni lõunapoolsel äärel, et nautida unustamatuid vaateid. Soovijatega võtame ette väikese matka.
Alustame sõitu Californiasse. Ületame osaliselt Arizona osariigi mööda ajaloolist kiirteed nr 66, kus on kohati säilinud vanad ning väga huvitavad teelõigud. Majutus hotellis*** või sarnane juba Californias Barstow linnas.

8. päev CALICO – LOS ANGELES

Kontinentaalne hommikusöök. Lahkume Los Angelesse. Väike peatus kummituste linnas Calicos, mis viib meid hõbedapalaviku aegadesse. Los Angeles on rikaste ja kuulsate linn. Just Los Angeles on paljude jaoks nn Ameerika unistuse kehastus. Los Angeleses linnaekskursioon: Hollywood Boulevard, Chinese Mann Teater, Beverly Hills, kesklinn, Olvera tänav ja Los Angelesi vanim maja, Santa Monica. Majutus  Los Angeleses Hollywoodi linnaosas hotellis Holiday Inn Express*** või sarnases.

9. päev LOS ANGELES VABA PÄEV VÕI UNIVERSAL STUDIO PARK

Hommikusöök. Vaba päev. Võimalus külastada Universal Studios temaatilist lõbustusparki (lisatasu eest) või iseseisvalt avastada Los Angelese linna (külastada muuseume) või sooritada sisseoste. Pärastlõunal lahkume Los Angelesest ja alustame sõitu San Fransisco poole, majutus rannikulinnas Venturas hotellis Crowne Plaza*** või sarnases. Vaba õhtu nautimaks jalutuskäiku ookeani ääres või Ventura hubaseid restorane.

10. päev  MONTEREY – SAN FRANCISCO

Hommikusöök.  Sõidame vaatama Monterey poolsaart, mida peetakse maailma üheks kauneimaks. Külastame rannikulinna Montereyd – jalutame nn karbitänaval. Vaba aeg lõunastamiseks mõnes kalarestoranis. Seejärel jätkame sõitu San Fransiscosse. Saabudes rikkalik õhtusöök Chinatownis. Majutus kahel järgneval ööl San Franciscos kesklinna hotellis Tilden*** või sarnases.

11. päev SAN FRANCISCO

Kontinentaalne hommikusöök. Tutvume San Francisco linnaga, kus on künklikud trammiteedega tänavad, mida ääristab omapärane arhitektuur ning ümbritseb pulbitsev elu. Linnaekskursiooni käigus näeme viktoriaanlikke maju, Civic Centeri piirkonda, Union Square’i, Hiinalinna, Kalurite kaid ja sadamapiirkonda. Sõidame bussiga üle Golden Gate Bridge’i, et nautida vaadet Sausalitos ja tuleme tagasi praamiga, et lõunatada Forrest Gumpi stiilis restoranis. Pärastlõunal vaba aeg.

12. päev LEND SAN FRANCISCO-HELSINGI-TALLINN

Kontinentaalne hommikusöök. Vaba hommikupoolik linnas. Transfeer lennujaama. Lend San Francisco-Helsingi kell 19:10-15:50 (kohalikud kellaajad, lennunumber AY012).

13. päev LEND TALLINNASSE

Saabumine Helsingi ja lend Helsingi-Tallinn kell 17:25-17:55 (kohalikud kellaajad, lennunumber AY1017).

Vastutav reisikorraldaja Germalo Reisid OÜ

Reg. Nr 10188803

Aadress: Poordi 1, Tallinn